Menu

Pieskie życie!

Blog pod tytułem pieskie życie będzie związany ze zwierzakami domowymi takimi jak psy.

Adopcja pieska!

mojezwierzaki11

Gdy już się zdecydujemy zaadoptować pieska trzeba wybrać odpowiednie schronisko i bardzo dokładnie sprawdzić dokumentację pupila. Można zaadoptować szczeniaka bądź już dużego psa.  Taki piesek musi posiadać książeczkę w której znajdują się wszystkie szczepienia i ważne informacje dla nowej rodziny. Zazwyczaj zdarzają się ludzie którzy adoptują pieska dla swoich dzieci, a później porzucają, więc zanim zdecydujesz się na taki krok zastanów się poważnie nad tą decyzją, ponieważ zwierzaki bardzo szybko przywiązują się do ludzi i nie chcą być po kilku latach porzucane. 

Gdy już podejmiesz odpowiednią decyzję możesz poszukać schroniska w internecie bądź w swojej miejscowości. Jak znajdziesz odpowiedniego pieska skontaktuj się z wybranym schroniskiem i ustal termin w którym zabierzesz swojego pupila do domu. 

Trudne będzie oswajanie takiego zwierzaka, ale to chwilkę potrwa, musi się przyzwyczaić do nowego miejsca i ludzi. Zwierzakowi trzeba pokazać, że chcesz się z nim zaprzyjaźnić a już po kilku dniach nabierze zaufania i nie będzie się bał podejść do ciebie bądź będzie chętnie do ciebie przychodził i bawił się z tobą. :) zw76190

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Odysej] *.centertel.pl

    Ekstra ! Czekam na więcej !!

© Pieskie życie!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci